072-215-9555
שירותי נוטריון

שירותי נוטריון

אודות הנוטריון, מהו אישור חתימה, אילו מסמכים נערכים על ידי הנוטריון, מחיר נוטריון, נוטריון באנגלית, משרד נוטריון בנתניה

מה זה נוטריון ?

נוטריון בישראל, הינו עורך דין, אשר מוסמך לאשר או לאמת מסמכים משפטיים.
חתימת הנוטריון מוכרת על ידי הגורמים השונים לרבות בתי משפט ורשויות, ומהווה ראיה למקוריות המסמך, זהות החותם, רצונו האמיתי של החותם ומאפשרת הסתמכות על אותם מסמכים בהתאם.
 
עורך דין המוסמך לשמש כנוטריון, נדרש לוותק של 10 שנים לפחות, לעמוד בדרישות אתיות מחמירות והוא נתון לפיקוח של וועדת הנוטריונים במשרד המשפטים.
 
משרדו של עו"ד דוד דוד, הינו משרד נוטריון בנתניה, אשר מספק שירותי נוטריון בנתניה והסביבה. כמו כן, ניתנים שירותי נוטריון בבית הלקוח בתיאום מראש, אולם יציאת הנוטריון בממשרדו כרוכה בתשלום נוסף בהתאם למחירון.
 
למחירון שירותי נוטריון

אימות חתימה

אימות חתימה על מסמכים כגון : יפויי כוח ויפויי כוח לבנק לצורך משכנתא, הסכמים ומסמכים לרבות מסמכים משפטיים, תצהירים וכיוצב'. אימות החתימה או אישור חתימה שנערך על ידי נוטריון, נועד לוודא כי החותם אכן חתם על המסמך בפני רשות או גורם מוסמך כדי למנוע התכחשות לחתימה בעתיד, ובהתבסס על האמון שניתן לאימות החתימה הנוטריוני.
נוטריון מוסמך לאמת חתימה של קטין על מסמך ולאמת חתימה על מסמך בשם הזולת כאשר החותם הינו מיופה כוח לחתום לגבי הפעולה המתבקשת או כאשר אדם חותם בשם חברה על מסמך.

יפויי כוח

יפויי הכוח נועד לאשם להסמיך אדם אחר לחתום בשמו על מסמכים ולבצע בשמו פעולות שונות כגון : מכירת ו/או השכרת דירת מגורים, ביצוע פעולות בחשבון הבנק, להופיע במקומו ולייצגו בפני גופים ו/או גורמים שונים (אך לא בבתי המשפט, שכן שם, הייצוג הינו על ידי עורכי דין בלבד).
קיימות פעולות משפטיות ואחרות שמיופה כח יכול לבצען אך ורק בהסתבסס על יפוי כוח נוטריוני, אחרת אין להן כל תוקף, כמו למשל ביצוע פעולה בדירה או במקרקעין או בקרקע בשם אדם אחר.

אישור העתק

הנוטריון מוסמך על פי חוק לאשר, כי המסמכים שהוצגו בפניו הינם מסמכים מקוריים, והאישוטר נקרא אישור נכונות העתק.  בדרך זו יכול הפונה לעשות שימוש בהעתק המאושר על ידי הנוטריון ולהציגו כאילו הציג את המקור עצמו.

אישור תרגום

מהו אישור נכונות תרגום או תרגום נוטריוני ?  נוטריון מוסמך לאשר תרגום מסמכים בשפות בהן הוא שולט, כך שהתעודה אותה מאשר הנוטריון יכולה לשמש במדינות אחרות .
נוטריון באנגלית משרדנו מספק שירות אישור ותרגום לשפות העברית והאנגלית בלבד, וככל ונדרש אישור  תרגום למסמכים בשפה שאינה עברית או אנגלית, ניתן לספק אישור הצהרת מתרגם.
שירות אישור תרגום נוטריוני מאפשר לפונה לקבל אישור תרגום נוטריוני על מסמך ולעשות בו שימוש בפני מי שאינו דובר את שפת המסמך. כך למשל ניתנים אישורים למסמכים שונים כגון : תרגום רשיון נהיגה, תרגום תעודות בגרות, תרגום תעודת נישואין, תרגום תעודת גירושין,  תרגום תמצית מרשם ממשרד הפנים, תרגום תעודות רווקות, תרגום תעודת יושר (היעדר רישום פלילי) המונפקת על ידי משטרת ישראל, ותעודות שונות על לימודים אקדמיים כגון - תרגום תואר, תעודה מקצועית וכיוצב';
תרגום מסמכים ציבוריים כמו : מסמכים של משרד הפנים : תעודת פטירה, תמצית מירשם האוכלוסין ; מסמכים של רשם החברות : תמצית רישום חברה תעודת התאגדות של חברה ועוד.
למעשה די בהצגת המסמך בפני נוטריון ישראלי ואין צורך בנוטריון אמריקאי למשל לצורך תרגום התעודות. 

אישור עריכת צוואה בפני נוטריון

החוק הסמיך את הנוטריון לאמת חתימתו של אדם על צוואה ואף לחתום על צוואה בעצמו כאשר תוכנה נמסר לו על ידי המצווה בעל פה, ותוקפה של הצוואה חוקי לכל דבר ועניין. בעוד שצוואות ניתנות לזיוף, השפעה בלתי הוגנת וכיוצב' הרי שצוואה שנעשית בפני נוטריון אמינה ביותר וקשה יותר לערער עליה, להבדיל מצוואות אחרות. במסגרת עריכת הצוואה מקדיש הנוטריון זמן למצווה, מסביר לו את משמעויות הדברים ומעניק לו יעוץ משפטי לגבי תוכן הדברים. הנוטריון מחוייב בכללים מחמירים בכלל ובקשר לעריכת צוואות בפרט. כך למשל במקרים מסויימים לצוואה תצורף תעודת רופא אשר תעיד על מצבו של המצווה בעת עריכת הצוואה. אימות הסכם ממון הנוטריון מוסמך לאמת הסכמי ממון בין בני זוג לפני הנישואין, או לאשר חתימתם של בני זוג על הסכם חיים משותפים היה ואין בכוונתם להינשא, לרבות של בני זוג חד מיניים.
 
אפוסטיל

נוטריון ואפוסטיל - חותמת "אפוסטיל" או אישור "אפוסטיל" על גבי אישור נוטריוני ניתנת לרוב על ידי בית המשפט, ונועדה ליתן למסמך תוקף במדינה זרה ולאפשר שימוש באישור הנוטריוני במדינות החתומות על אמנת האג המבטל דרישת אימות לתעודות חוץ ציבוריות.

חדש !!! 

אישור נוטריוני אלקטרוני / אישור נוטריני דיגיטלי / אפוסטיל דיגיטלי
משרדנו מספק את כל אישורי נוטריון באמצעים דיגיטליים, האישור מתקבל בקובץ חתום ומאושר אשר נשלח בדוא"ל.

מחירון נוטריון

מחיר השירותים בגין האישור הנוטריוני עצמו קבוע בחוק ועלות השכר אף מצויינת באופן מפורש על גבי האישור הנוטריוני. נוטריון אינו מוסמך לחרוג מהמחיר הקבוע בחוק, ואינו יכול לגבות מחיר גבוה או נמוך מהמחיר שנקבע על פי חוק.

קישור למחירון נוטריון בנתניה
 

משרד נוטריון בנתניה

 
נוטריון באנגלית בנתניה, משרדו של דוד דוד, מספק אישור נוטריוני באנגלית במשרד בנתניה.


חוק הנוטריונים
תקנות הנוטריונים
אתר הנוטריונים במשרד המשפטים
ליצירת קשר ותיאום פגישה עם  נוטריון בנתניה

@ כל הזכויות שמורות לעו"ד דוד דוד, הרצל 53, נתניה @
אין לעתיק או לשכפל חומר זה, ואין לעשות בו כל שימוש ללא רשות המחבר בכתב.
אין להסתמך על החומר המובא לעיל, ואין לראות בו כל תחליף לייעוץ משפטי.

 

 
 
 
 
המידע המוצג באתר זה אינו מהווה בשום אופן תחליף לייעוץ משפטי. המידע המוצג באתר אינו מעודכן בצורה סדירה ויתכן שאינו עדכני. אין לעשות כל שימוש במידע המוצג באתר, אין להעתיק או לשכפל בשום צורה את המידע. כל העושה שימוש במידע המוצג באתר עושה זאת על אחריותו בלבד. כל הזכויות שמורות לדוד דוד, משרד עורכי דין ונוטריון.
 
 
לקביעת פגישת ייעוץ השאירו פרטים