072-215-9555

ייצוג נושים בהליך פשיטת רגל

משרדינו מטפל ביצוג נושים בהליך פשיטת רגל כנגד חייבים, לווי וייעוץ משפטי כנגד חייבים לצורך הכרזתם כפושטי רגל. משרד עורכי דין דוד דוד, בעל נסיון רב בתחום פשיטת רגל, לרבות בכל הקשור ללווי נושים ונקיטת הליכי פשיטת רגל כנגד חייבים, במסגרת התראת פשיטת רגל או בייצוג ויעוץ לצורך הגשת תביעת חוב.

משרדו של עורך דין דוד דוד, הינו משרד הממוקם בנתניה, ומתמחה בהליכי פשיטת רגל. למשרד נסיון רב של סיוע, ייעוץ, לווי וייצוג הליכי פשיטת רגל בככל, ובפרט בכל הקשור לייצוג נושים ו/או זוכים כנגד חייבים.
 

מה הם הצעדים שאתם חייבים לדעת עליהם בעת פתיחת הליכי פשיטת רגל

נקיטת הליכי פשיטת רגל על ידי זוכה / נושהב נועד להקנות לנושה כלים שנועדו להתמודד עם חייבים המנסים לחמוק מתשלום חובותיהם, אם זה על ידי הברחת נכסים ו/או העברת נכסים, או אם זה על ידי התחמקות מנושיהם, אי גילוי מידע מלא על מקור הנכוסתיהם ועוד.

 

מה מקנה פשיטת רגל?

הליכי פשיטת הרגל מקנים לנושים כלים לפיקוח נאות ומחמיר על החייבים פושטי הרגל, כלים שלא עומדים לרשותם במסגרת ההוצאה לפועל, מה שמקנה להליכי פשיטת רגל עדיפות ויתרונות ממשיים לעומת הליכי הוצאה לפועל.

 

יתרונות פשיטת רגל

מנגד הליך פשיטת הרגל מציע גם לחייבים יתרון מהותי של מחיקה של חובותיהם, שכן לרוב תשלום חובות במסגרת ההוצאה לפועל אעינו מסייע להקטנת החובות. דבר שאף הוא עשוי להשפיע על שיתוף הפעולה מצדם ו/או על נכונותם להגיע לפשרה עם הנושים. קרא עוד על הסדר נושים.

הליך פשיטת רגל נגד חייב נפתח בהתראת פשיטת רגל. קרא עוד על התראת פשיטת רגל.

 

ייצוג נושים

במסגרת ייצוג נושים בהליך פשיטת רגל, נשלחת התראת פשיטת רגל וניתן ייצוג במסגרת דיון בהתראת פשיטת הרגל. עם מתן צו הכינוס, נדרש הזוכה להגיש תביעת חוב, מה שיקנה לו בהמשך ההליך זכאות להשתתף באסיפות הנושים המתנהלות כנגד החייב, להביע עמדה בהצעות ובבקשות החייב במסגרת הליך פשיטת הרגל, לרבות הצעות הסדר נושים.

 

לסיכום

כחלק מייצוג נושים בהליכי פשיטת רגל משרדו של עו"ד דוד דוד, מעניק ייצוג, לווי וייעוץ משפטי גם בכל הקשור להגשת תביעות חוב בהליך פשיטת רגל. שכן, כאשר חייב מתחיל בהליכי פשיטת רגל, על הנושים להגיש תוך תקופה של שישה חודשים, תביעת חוב, כאשר אי הגשת תביעת חוב כאמור עשויה להביא לכך שהחוב של נושה שלא יגיש תביעת חוב כאמור, לא ילקח בחשבון, והנושה ישאר ללא תרופה במקרה שבו ינתן לחייב הפטר. תביעת החוב חייבת להיות מוגשת במועד. קרא עוד על תביעות החוב.

חשוב כי ייעוץ ולווי בהליכי פשיטת רגל יעשה על ידי משרד מומלץ, המתמחה ומתעסק בהליכי פשיטת רגל בפרט.
לקביעת פגישת ייעוץ השאירו פרטים