072-215-9555
אודות

אודות

עורך דין דוד דוד, הינו עורך דין משנת 2000.
עו"ד דוד דוד, הינו בוגר אוניברסיטת חיפה, ובעל תואר במשפטים ובכלכלה.
בעברו, במסגרת עבודתו כשכיר, ייצג עורך הדין דוד דוד רשויות מקומיות ובנקים.

כיום מספק עורך דין דוד שירותים משפטיים ללקוחות פרטיים ועסקיים בתחום האזרחי מסחרי באזור נתניה והסביבה.
תחומי העיסוק העיקריים כיום הינם מקרקעין, דיני עבודה ופשיטות רגל.

פשיטת רגל: עו"ד דוד דוד שימש בעבר כבעל תפקיד שמונה על ידי בית המשפט בהליכי פשיטת רגל וכינוס נכסים. כמו כן, ייצג ומייצג עוה"ד דוד חיבים רבים בהליכי פשיטת רגל, וסייע לחיבים לקבל הפטר ולפתוח דף חדש בחייהם. במסגרת הייצוג בפשיטת רגל ניתן ייצוג גם לנושים מול חייבים שנקלעו להליך פשיטת רגל ולצורך גביית חובות.

חדלות פרעון ושיקום כלכלי : המשרד מסייע ומייצג חיבים גם לפי פקודת פשיטת הרגל וכן בהתאם לחוק חדלות פרעון ושיקום כלכלי, לרבות ייצוג בהוצאה לפועל. 

מקרקעין : עו"ד דוד דוד מתמחה בעסקאות מקרקעין, ובטיפול בעסקאות מקרקעין מורכבות, כאשר קיימים מספר שותפים על החלקה (מושע), במקרים של שעבודים ו/או עיקולים שונים, או כאשר הזכויות בדירה לא הועברו במשך שנים ארוכות וכאשר אין את הניירת המתאימה להשלמת רישום המקרקעין על שם הבעלים. יתר תחומי הייצוג במקרקעין כוללים השכרת נכסים עבור תושבי חו"ל, עריכת הסכמי שכירות, פירוק שיתוף במקרקעין, תביעות לפנויי מושכר, סילוק פולשים, דיני הגנת הדייר ודמי מפתח.
התמחות המשרד בייצוג לווי וטיפול בעסקאות מכר של דירות מגורים, מגרשים ונכסים מסחריים, לרבות ייצוג ברכישה של דירה מקבלן, וכן בעסקאות מכר דירות שהזכויות בהן רשומות ברשות מקרקעי ישראל ובחברה המשכנת.

כחלק מהתמחות המשרד בתחום המקרקעין, משרדנו מייצג ומטפל גם בנושאי תכנון ובניה וליקויי בניה.

דיני עבודה: עוה"ד דוד דוד הינו בעל ניסיון רב בייצוג עובדים ומעבידים בתחום דיני העבודה. תביעות בשל פיטורים שלא כדין, כגון : פיטורים בהריון או בשל הפליה על רקע גיל, מין, דת ופיטורים בחוסר תום לב ללא עריכת שימוע, ובמקרים של הטרדה מינית במקום העבודה ובכלל. עו"ד דוד סייע לעובדים רבים לעמוד על זכויותיהם ולקבל את מלוא המגיע להם על פי דין גם בתביעות לפיצויי פיטורים, הלנת שכר, שעות נוספות, חופשה, הבראה ופנסיה.

דיני חברות : משרדנו מעניק שירותים של הקמת חברות ולווי חברות בכל הקשור לייעוץ שוטף, עריכת הסכמים מול עובדים וקבלני משנה. כמו כן, אנו מספקים שירות של פירוק חברה לחברה לא פעילה, וכן ייצוג בעלי מניות בסכסוכים שונים בין היתר כאשר מעורבים מספר שותפים בחברה (בעלי מניות).

אפוטרופוס ויפויי כוח מתמשך
עו"ד דוד דוד הינו מוסמך מטעם משרד המשפטים לצורך עריכת יפוי כוח מתמשך, ונותן ייעוץ ולווי משפטי בתחום של מינוי אפוטרופוס לגוף ו/או לרכוש. 

למשרדנו נסיון רב בתביעות בנושא נזיקין - נזקי רכוש ותביעות כנגד חברות ביטוח.

משרד עו"ד דוד דוד מספק שירותי נוטריון, עיקר שירותי הנוטריון מסופקים במשרד עו"ד דוד בנתניה, אולם ניתן גם שירות בבית הלקוח, בהתאם למחירון הקבוע בחוק.

כמו כן,עו"ד דוד מייעץ, מלווה ומייצג בכל הקשור לירושות וצוואות, לרבות עריכת צוואות, הגשת בקשות למתן צווי ירושה או קיום צוואה, טיפול מול הרשם לענייני ירושה, הסדר בין יורשים, תביעה לפירוק שיתוף,  וכיוצב'.

משרדו של עו"ד דוד דוד ממוקם בנתניה, שם ניתנים גם שירותי הנוטריון
לקביעת פגישת ייעוץ השאירו פרטים